Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Van gelouterde en voorzien van vele Awards bekende kunstenaar (1958) uit Slovakia Igor Benca. ;
Kleine Litho oplage 11/ 250 ter gelegenheid van International Graphic Symposium 1996.
Blad 21 x 25 beeld 14 x 10 cm geschept papier zonder passe-partout.
Let op details zoals dollartekens