Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap met boerderijen - Olieverf op doek - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap met boerderijen - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap met boerderijen - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap met boerderijen - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap met boerderijen - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap met boerderijen - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap met boerderijen - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap met boerderijen - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap met boerderijen - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap met boerderijen - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap met boerderijen - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap met boerderijen - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst34 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Schilderij gesigneerd met Vosman maar niet duidelijk welke Vosman het betreft. Doek in goede staat, mist op 1 klein plekje wat verf, lijst heeft wat gebruikssporen (zie foto's).

Wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd.
Doek in goede staat, mist op 1 klein plekje wat verf, lijst heeft wat gebruikssporen (zie foto's).
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Esch, Nederland
Binnen Nederland € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (43)

Geplaatst door  Den_Olden_Vos
27 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
40 cm
34 cm
30 cm
24 cm

ObjectlocatieEsch,  Nederland
Starttijd12-8-2019 om 16:30
Eindtijd20-8-2019 om 22:28