Niet of onleesbaar gesigneerd - Mondaine vrouw met hondje - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mondaine vrouw met hondje kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Varia
Stijl Romantisch
Onderwerp Figuren
Afmetingen 20 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

De lijst is 28 x 22 cm.
De voorstelling in medaillonvorm stelt een mondaine vrouw met hondje voor die langs een kastanjeverkoper stapt.
Het papier is intact, maar oud en een tikkeltje vergeeld. De druk in medaillonvorm heeft heldere kleurtonaliteit. Ofwel is het een kleurlitho, ofwel is de litho later ingekleurd. Is me niet duidelijk. Is een losbladige druk die later is ingelijst.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gent, België

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (69)

Geplaatst door  Binostalgie
Lid sinds 2018
0 verkochte items
15 cm
20 cm