Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi dorpje - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi dorpje kopen? Bied vanaf 1!
Prenten voor 1900

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi dorpje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi dorpje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi dorpje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi dorpje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi dorpje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi dorpje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi dorpje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi dorpje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi dorpje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi dorpje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi dorpje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi dorpje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi dorpje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi dorpje kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1900
Techniek Ets
Drager Papier
Stijl Realistisch
Onderwerp Historisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 12.5 x 16.5 cm (h x b)
Incl. lijst 22 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een mooie ets/potlood getekend dorpje uit Frankrijk/Italië
Een mooi meer met bootjes, waar je op dorp/ kerk uitkijkt vanuit de boot.
Is echt oudje.
Komt uit inboedel vanuit België.
Gesigneerd, maar ik kan niet lezen wie.
Ik kan er uit maken Preuve d ‘artiste
Wordt zorgvuldig ingepakt
ConditieRedelijk
Een mooie ets/potlood tekening
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 7,25

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (65)

Geplaatst door  Ivonne0602
Lid sinds 2018
8 verkochte items
30 cm
22 cm
16.5 cm
12.5 cm