Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano rode en meerkleurige witte opaline Fazzoletto vaas - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano rode en meerkleurige witte opaline Fazzoletto vaas kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano rode en meerkleurige witte opaline Fazzoletto vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano rode en meerkleurige witte opaline Fazzoletto vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano rode en meerkleurige witte opaline Fazzoletto vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano rode en meerkleurige witte opaline Fazzoletto vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano rode en meerkleurige witte opaline Fazzoletto vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano rode en meerkleurige witte opaline Fazzoletto vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano rode en meerkleurige witte opaline Fazzoletto vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano rode en meerkleurige witte opaline Fazzoletto vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano rode en meerkleurige witte opaline Fazzoletto vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano rode en meerkleurige witte opaline Fazzoletto vaas kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlContemporary
Afmetingen22 cm x 22 cm x 22 cm (h x b x d)
Gewicht1150 gram
GemerktOngesigneerd
Murano rode en meerkleurige witte opaline Fazzoletto vaas. Prachtig stuk klassiek desig glas zgn. Fazzoletto of zakdoek vaas. Toffe kleuren. Helaas niet gesigneerd. Wel voorzien van een diep pontilmerk op de bodem.

Onbeschadigde conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(38)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
22
22
22
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:10-05-2019 om 19:11
Eindtijd:24-05-2019 om 21:12
arnoldwingens
24 mei / 19:37
€ 10