Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakte dame - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakte dame kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakte dame kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakte dame kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakte dame kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakte dame kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakte dame kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakte dame kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakte dame kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakte dame kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakte dame kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen31 x 8 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd

Een prachtig gepatineerd bronzen beeld van een naakte dame.

Dit werk is afkomstig uit een bedrijfscollectie.

Bezichtiging is uiteraard mogelijk. Alle informatie kunt u op onze eigen website vinden.

Bij het verzenden buiten Nederland en België wordt enkel het beeld verzonden.
De sokkel kan in overleg ook verzonden worden.
Het werk is over het algemeen uit een goede staat. Het werk is gemaakt van gepatineerd brons en is afkomstig uit een bedrfijscollectie.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (59)

Geplaatst door  ArtDumay
Lid sinds 2021
31 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
8
31
8

ObjectlocatieNuenen,  Nederland
Starttijd14-6-2021 om 16:53
Eindtijd21-6-2021 om 19:43
Biedingen (47)