Niet of onleesbaar gesigneerd - Oak vigneron table from France - ca. 1940

Niet of onleesbaar gesigneerd - Oak vigneron table from France - ca. 1940 kopen? Bied vanaf 10!

Varia

Verkoopprijs: € 30,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Niet of onleesbaar gesigneerd - Oak vigneron table from France - ca. 1940 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oak vigneron table from France - ca. 1940 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oak vigneron table from France - ca. 1940 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oak vigneron table from France - ca. 1940 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oak vigneron table from France - ca. 1940 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oak vigneron table from France - ca. 1940 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oak vigneron table from France - ca. 1940 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oak vigneron table from France - ca. 1940 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oak vigneron table from France - ca. 1940 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oak vigneron table from France - ca. 1940 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeVaria
Periode1930 t/m 1949
Afmetingen72 cm x 1000 cm x 1000 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Wijntafel/vigneron tafel in eiken afkomstig uit Frankrijk.
Werd destijds gebruikt door de wijnboeren als picknicktafel tussen de wijnvelden, daarom is ze makkelijk open of dicht te vouwen.
De zichtbare tekens des tijd, maken de tafel enkel maar mooier, zie foto's. Heeft een soort van dekje op het blad wat vastgezet is met spijkertjes.

Afmetingen Hoogte 72 cm x diameter 100 cm.

In goede gebruikte conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(32) Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items
1000
72
1000

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:05-04-2019 om 09:22
Eindtijd:19-04-2019 om 21:05

Biedingen (5):

benhoek
19 apr. / 20:55
€ 30
Wiehard272
19 apr. / 20:55
€ 25
benhoek
19 apr. / 10:07
€ 20
Dutchezz
17 apr. / 22:38
€ 15
Ronmors
13 apr. / 07:19
€ 10