Niet of onleesbaar gesigneerd - Potret van Erasmus van Rotterdam | houtsnede - ingelijst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Potret van Erasmus van Rotterdam | houtsnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Niet of onleesbaar gesigneerd - Potret van Erasmus van Rotterdam | houtsnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Potret van Erasmus van Rotterdam | houtsnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Potret van Erasmus van Rotterdam | houtsnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Potret van Erasmus van Rotterdam | houtsnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Potret van Erasmus van Rotterdam | houtsnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Potret van Erasmus van Rotterdam | houtsnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Potret van Erasmus van Rotterdam | houtsnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Potret van Erasmus van Rotterdam | houtsnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1967
TechniekVaria
StijlKlassiek
OnderwerpHistorisch
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Ter gelegenheid van de 500ste geboortedag van Erasmus is in 1967 deze houtsnede van Jean Chièze (1898-1975) uitgegeven.
In 1967 is het boek 'Éloge de la folie' uitgegeven door Union Latine d'Éditions (Paris). Het bevat meerdere originele houtgravures van Jean Chièze. Deze prent siert één van de eerste bladzijden van dit boek.
Afmetingen afbeelding: 21,5 x 17,5 cm
Het blad (papier) bevat rechts enkele kreukels, zie foto's
Het zit in een houten lijst met glas, de lijst is redelijk goed maar bevat zichtbare ouderdomssporen.
Foto's maken deel uit van de beschrijving
ConditieRedelijk
Het blad bevat een hele lichte golving; langs de rechterrand (buiten de afbeelding) zijn enkele kreukels te zien. Zie foto's. Houten lijst met ouderdomssporen
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,50
Naar België € 22,50
Naar Duitsland € 22,50
Europese Unie € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (53)

Geplaatst door  takamine
Lid sinds 2020
318 verkochte items
31 cm
41 cm