Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Clemens Briels - Vase With Flowers on The Side
Jean Paul Marsman - Lot van 4 zeefdrukken
Peter Klashorst - Zeefdruk - Yellow Princess - 125 ex
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 75 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50.5 x 87.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Aluminium lijst heeft lichte gebruikssporen. Ligt voor op de foto bovenop maar het werk kan er uiteraard in geplaatst. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velserbroek, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Velserbroek, Nederland |
Starttijd | 16-3-2024 om 11:55 |
Eindtijd | 28-3-2024 om 20:33 |