Niet of onleesbaar gesigneerd - Theepot Erphila - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Theepot Erphila kopen? Bied vanaf 10!
Prenten & Uitgaves

Niet of onleesbaar gesigneerd - Theepot Erphila kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Theepot Erphila kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Theepot Erphila kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Theepot Erphila kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1930
Techniek Varia
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Afmetingen 19 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Theepot tekoop.Is in art deco stijl en geimporteerd uit Duitsland.
Kleine beschadigingen ( zie foto's )
Binnen Nederland € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (69)

Geplaatst door  Edmundo
Lid sinds 2019
1 verkochte items
16 cm
19 cm