Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver, onix ,amber - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver, onix ,amber kopen? Bied vanaf 1!
Sieraden

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver, onix ,amber kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver, onix ,amber kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver, onix ,amber kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver, onix ,amber kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver, onix ,amber kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver, onix ,amber kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver, onix ,amber kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver, onix ,amber kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver, onix ,amber kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver, onix ,amber kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver, onix ,amber kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Sieraden
Periode 1980 t/m 2000
Stijl Art Deco
Afmetingen 61 x 4 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 275 gram
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
Prachtige ketting 60cm met hanger 3 x 4 cm, gemerkt 925. Echt amber -zie foto met UF licht.
Oorbellen - zilver met onix, 0,7x2 cm.
Perfect vintage
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 25,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle sieraden (74)

Geplaatst door  ariel
Lid sinds 2019
24 verkochte items
4
61
1