Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren hanger met Parel - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren hanger met Parel kopen? Bied vanaf 10!
Design

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren hanger met Parel kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren hanger met Parel kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren hanger met Parel kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren hanger met Parel kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren hanger met Parel kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren hanger met Parel kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren hanger met Parel kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkDesign
Afmetingen1 x 3 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht6 gram
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Zilveren hanger met parel

Keurmerk 925 /1000

Conditie is ongedragen

Binnen Nederland € 4,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (58)

Geplaatst door  GVR
2 verkochte items
3
1
2

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieSprundel,  Nederland
Starttijd14-10-2019 om 9:09
Eindtijd22-10-2019 om 21:16
Biedingen (3)