Remi De Pillecijn - Mijn werkers jongen
Wil Ferwerda - Doorsnijding II
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Type kunstwerk | Design |
Periode | 2000 t/m Heden |
Afmetingen | 1 x 3 x 2 cm (h x b x d) |
Gewicht | 6 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | Nieuwstaat | ||
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||