Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver , parel , kattenoog jade - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver , parel , kattenoog jade kopen? Bied vanaf 1!
Sieraden

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver , parel , kattenoog jade kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver , parel , kattenoog jade kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver , parel , kattenoog jade kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver , parel , kattenoog jade kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver , parel , kattenoog jade kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver , parel , kattenoog jade kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver , parel , kattenoog jade kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver , parel , kattenoog jade kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver , parel , kattenoog jade kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilver , parel , kattenoog jade kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSieraden
Periode1950 t/m 1979
StijlZilver/Goud
Afmetingen45 x 3 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht135 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
Prima staat.
Hanger kattenoog steen 3x3 cm
Ketting totaal 90 cm
Echte zoetwater  blauwe en roze parel, amber.
Vintage
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 13,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle sieraden (58)

Geplaatst door  elen
327 verkochte items
3
45
1

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd17-6-2021 om 16:39
Eindtijd27-6-2021 om 20:02
Biedingen (5)