Peter Klashorst - Acrylverf op doek , MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Desert Flower
Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rode vaas met bloemdecoratie
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2001 |
Techniek | Litho |
Stijl | Impressionistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 59 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 73 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 14-8-2022 om 0:24 |
Eindtijd | 28-10-2022 om 18:14 |