"Nu Aux Roses Bleues" - kleurenlithografie, 300 ex. - Verkocht

"Nu Aux Roses Bleues" - kleurenlithografie, 300 ex. kopen? Bied vanaf 29!
"Nu Aux Roses Bleues" - kleurenlithografie, 300 ex. kopen? Bied vanaf 29!"Nu Aux Roses Bleues" - kleurenlithografie, 300 ex. kopen? Bied vanaf 29!
  • Mara Tran Long
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Droomachtige lithografie van Mara Tran Long uit een gelimiteerde oplage. Oosterse gratie,onschuld en mystiek komen in deze lithografie samen.

Handgenummerd 277/300 en handgesigneerd met potlood. Afmetingen lithografie: 62,0 cm x 44,0 cm. Afmetingen blad: 76,0 m x 56,0 cm. Het werk verkeert in uitstekende staat. Verzendkosten voor koper: Nederland 10 euro, Europa 16 euro.

Mara Tran Long

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items
Dit item is verkocht voor 29,00
Starttijd:09-06-2014 om 19:26
Eindtijd:16-06-2014 om 19:26
11282
15 jun. / 23:11
€ 29