Olivier Beijn - Ets, Ingelijst - Verkocht

Olivier Beijn - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Olivier Beijn - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Olivier Beijn - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Olivier Beijn - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
  • Olivier Beijn (1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen7 cm x 7 cm (h x b)
Lijst25 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
JC 381
Olivier Beijn
Ets
11/25
2005
Diameter: 7,5cm
Maat lijst is een schatting

Olivier Beijn (1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  daanj
FA. (28 )

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
25 cm
25 cm
7 cm
7 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:26-12-2018 om 13:31
Eindtijd:02-01-2019 om 15:06
dutchalien
02 jan. / 11:09
€ 60