Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Zeer goed en gedetailleerd geschilderd, naar schatting halverwege 20e eeuw.
Niet gesigneerd.
Mooi ingelijst in houten lijst met goudrand.
Formaat; 42 cm x 54 cm (excl. lijst), 54 cm x 66 cm (incl. lijst).
Conditie; Redelijk goed.