Onbekende kunstenaar (20e eeuw), Man met baard, olieverf op doek. - Verkocht

Onbekende kunstenaar (20e eeuw), Man met baard, olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 1!

Onbekende kunstenaar (20e eeuw), Man met baard, olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar (20e eeuw), Man met baard, olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar (20e eeuw), Man met baard, olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar (20e eeuw), Man met baard, olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd

Zeer goed en  gedetailleerd geschilderd, naar schatting halverwege 20e eeuw.
Niet gesigneerd.

Mooi ingelijst in houten lijst met goudrand.

Formaat; 42 cm x 54 cm (excl. lijst), 54 cm x 66 cm (incl. lijst).
Conditie; Redelijk goed.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Vroempie
0 verkochte items

Starttijd5-3-2015 om 9:46
Eindtijd12-3-2015 om 9:46