Onbekende kunstenaar (20e eeuw), Man met baard, olieverf op doek. - Verkocht

Onbekende kunstenaar (20e eeuw), Man met baard, olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Onbekende kunstenaar (20e eeuw), Man met baard, olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar (20e eeuw), Man met baard, olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar (20e eeuw), Man met baard, olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar (20e eeuw), Man met baard, olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Vroempie
FA. (1)

26 verkochte items
  • Ongespecificeerd

Zeer goed en  gedetailleerd geschilderd, naar schatting halverwege 20e eeuw.
Niet gesigneerd.

Mooi ingelijst in houten lijst met goudrand.

Formaat; 42 cm x 54 cm (excl. lijst), 54 cm x 66 cm (incl. lijst).
Conditie; Redelijk goed.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Vroempie
FA. (1)

26 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:05-03-2015 om 09:46
Eindtijd:12-03-2015 om 09:46
Kunstje
11 mrt. / 21:30
€ 1