Prachtig olieverf op doek gesigneerd O Mendlik zeer bekende en gezochte kunstenaar vooral van zeegezichten Er is een boek van de kunstenaar.Dit is een typisch werk van hem doe aub wat internetonderzoek.Hij is een zeer gezochte kunstenaar,recent paar werken verkocht in Den Haag op de veiling voor hoge prijzen!Het doek is 40 bij 52 cm groot,originele lijst.In goede staat wel met twee kleine restauratieplekjes voorkant niet zichtbaar.Echt liefhebbersstuk passend in een goede collectie.
Goed
Is in goede staat wel twee kleine restauraties zie de foto hiervan.
Tot 10 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 24,50