Type kunstwerk | Design |
Stijl | Sixties/Plastic Age |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 71 x 56 cm (h x b) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Goede staat Enkele krassen op de zitting Gebruikte staat. Niet gescheurd Zit heerlijk. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Middenbeemster, Nederland |
Starttijd | 22-9-2023 om 17:39 |
Eindtijd | 6-10-2023 om 22:52 |
Objectlocatie | Middenbeemster, Nederland |