Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Miho Sisa Konavljanin - Kroatische boer / Caterpillar-verzamelaar (1972) Naïeve kunst Kroatië
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||