Peter Klashorst - Acrylverf op doek , MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Desert Flower
Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rode vaas met bloemdecoratie
Type kunstwerk | Fotografie |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | C-Print |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32.5 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Goed | ||
Het is een werk is in goede staat Nooit ingelijst | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Barendrecht, Nederland | ||
Objectlocatie | Barendrecht, Nederland |
Starttijd | 15-4-2024 om 12:01 |
Eindtijd | 22-4-2024 om 22:09 |