Leuk abstract werk door Paul Haanschoten, een aan Cobra gerelateerde kunstenaar.
Haanschoten had een tentoonstelling met Eugene Brands in Zandvoort, waar hij woonde en werkte.
Het werk is niet ingelijst, zit wel in een wit passepartout. Het is in zeer goede conditie. Het schilderij is rechtsboven gesigneerd Coq, het pseudoniem van Haanschoten.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,00
€ 17,00
Europese Unie
€ 17,00
Wereldwijd
€ 30,00
Extra