Paul Kostabi 'Loaded Questions' - giclée, oplage 75, handgesigneerd en genummerd - Verkocht

Paul Kostabi 'Loaded Questions' - giclée, oplage 75, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 49!
Paul Kostabi 'Loaded Questions' - giclée, oplage 75, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 49!Paul Kostabi 'Loaded Questions' - giclée, oplage 75, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 49!
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Paul Indrek Kostabi (1962,-)
"Loaded Questions"

Kunstenaar: Paul Kostabi
Titel: "Loaded Questions"
Jaar: 2012
Techniek: Giclée op handgeschept katoenpapier
Oplage: 47 / 75
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd
Afmetingen beeld: 37,5 x 55 cm
Afmetingen blad: 44 x 61 cm
Conditie: In uitstekende (nooit ingelijst)

Verzendkosten
€10 - Nederland
€15 - België, Duitsland
€18 - Overige EU landen
Het kavel wordt aangetekend en verzekerd verzonden (PostNL). Het is mogelijk om het werk (kosteloos) af te halen in Rotterdam

Dit item is verkocht voor 49,00
Starttijd:04-08-2014 om 21:16
Eindtijd:12-08-2014 om 21:16
4835
12 aug. / 20:37
€ 49