Paul Permeke - Hoevelandschap

Paul Permeke - Hoevelandschap kopen? Bied vanaf 475!
Paul Permeke - Hoevelandschap kopen? Bied vanaf 475!Paul Permeke - Hoevelandschap kopen? Bied vanaf 475!Paul Permeke - Hoevelandschap kopen? Bied vanaf 475!Paul Permeke - Hoevelandschap kopen? Bied vanaf 475!
  • Paul Permeke (1918-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Olieverf
Drager Paneel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi olieverf werk op paneel door Belgisch figuratief postimpressionistisch kunstschilder, Paul Permeke (Sidford (Devon), 20 oktober 1918 – Brugge, 11 mei 1990)
Ik bied nog een werk van Permeke aan.
Kader, moet hier en daar bijgekleurd worden, zichtbaar op de foto's
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schoten, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 26,50
Naar Duitsland € 26,50
Europese Unie € 26,50

Paul Permeke (1918-1990)

Belgisch BelgischEngels Engels Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Pointever
Lid sinds 2022
2 verkochte items
69 cm
60 cm
50 cm
40 cm