Paul Schultze - Zomer aan de vecht

Paul Schultze - Zomer aan de vecht kopen? Bied vanaf 30!
Paul Schultze - Zomer aan de vecht kopen? Bied vanaf 30!Paul Schultze - Zomer aan de vecht kopen? Bied vanaf 30!
  • Paul Schultze (1893-1974)
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Verloren Juweeltje!
ConditieRedelijk
Canvas geplakt op hout, redelijk tot goede staat. Gevonden na ontruiming vorige woning
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuw-vennep, Nederland

Paul Schultze (1893-1974)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  BarbaraTess
Lid sinds 2020
0 verkochte items
30 cm
35 cm
Starttijd3-10-2020 om 20:29
Eindtijd6-10-2020 om 20:38
Openingsbod € 30
ObjectlocatieNIEUW-VENNEP,  Nederland