Tjarko ten Have - VROUWENPORTRET / ORIGINEEL WERK / 81x67cm / KADER / SIG / 1993
Frans Franciscus - Twee kussende mannen
Liesbeth Rahder - Fraaie - zeer kleine oplage - Reliëf zeefdruk "boek en beeld" - prof. ingelijst
Type kunstwerk | Varia |
Periode | 2000 t/m Heden |
De Roermondse kunstenaar Paul Vincken groeide op in Maasniel en was een bekende verschijning in de Koentjes-kelder en café De Paersjtal aldaar.
Vincken had zijn galerie aan de Molenweg in Roermond - ook werkte hij ruim 12 jaar samen met Piet Schoenmakers in het karamisch kunstatelier Sint Joris in Beesel : het was Paul ook die in 2008 het door vandalisme zwaar beschadigde corpus van het kruis aan de Bisschop Lindanussingel om niet restaureerde voor de Stichting Rura.
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 16-10-2017 om 13:53 |
Eindtijd | 30-10-2017 om 12:53 |