Pauline Bakker - Camperduin - Verkocht

Pauline Bakker - Camperduin kopen? Bied vanaf 800!
Pauline Bakker - Camperduin kopen? Bied vanaf 800!Pauline Bakker - Camperduin kopen? Bied vanaf 800!Pauline Bakker - Camperduin kopen? Bied vanaf 800!Pauline Bakker - Camperduin kopen? Bied vanaf 800!Pauline Bakker - Camperduin kopen? Bied vanaf 800!Pauline Bakker - Camperduin kopen? Bied vanaf 800!
  • Pauline Bakker (1966)
Jaartal2003
StijlRomantisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
Lijst100 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig kunstwerk van de schilder Pauline Bakker.

Pauline Bakker (1966)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Rogier1974

Lid sinds 2019
1 verkochte items
120 cm
100 cm
120 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 640,00
Starttijd:21-08-2019 om 17:22
Eindtijd:20-11-2019 om 22:57
Ignat
20 nov. / 21:48
€ 640