Per Lutken - Holmegaard No.5 - Verkocht

Per Lutken - Holmegaard No.5 kopen? Bied vanaf 50!
Glas / Keramiek

Per Lutken - Holmegaard No.5 kopen? Bied vanaf 50!Per Lutken - Holmegaard No.5 kopen? Bied vanaf 50!Per Lutken - Holmegaard No.5 kopen? Bied vanaf 50!Per Lutken - Holmegaard No.5 kopen? Bied vanaf 50!Per Lutken - Holmegaard No.5 kopen? Bied vanaf 50!Per Lutken - Holmegaard No.5 kopen? Bied vanaf 50!Per Lutken - Holmegaard No.5 kopen? Bied vanaf 50!Per Lutken - Holmegaard No.5 kopen? Bied vanaf 50!
  • Per Lutken (1916-1998)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1970
Afmetingen 19 x 8.4 x 8.4 cm (h x b x d)
Gewicht 667 gram
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
Een set originele Holmegaard No.5 glazen.
Ontworpen door per Lütken in 1970.

Bestaande uit een bierglas en een shotglas, inclusief originele verpakking.
De glazen zijn in perfecte staat, de verpakking vertoond gebruikssporen.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ekeren, België
Binnen België € 5,00
Naar Nederland € 6,00
Naar Duitsland € 10,00
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 50,50

Per Lutken (1916-1998)

Deens Deens

Geplaatst door  janvanevelingen
Lid sinds 2019
53 verkochte items
8.4
19
8.4