Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Liggend Naakt
Jaartal: onbekend
Afmetingen blad: 70 x 50 cm.
Oplage: 180 exemplaren
Gesigneerd: met de hand met potlood
Techniek: zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee (nooit ingelijst geweest)
Conditie: zeer goede staat.
Bent u de hoogste bieder op meerdere kavels aangeboden door MessieART dan betaalt u 1 x verzendkosten.
Bekijk de overige veilingen via de link " Alle items van verkoper"
Verzending verschiet goed verpakt en per aangetekende post.
NL: €7.50
BE: €12.50
DE: €12.50
FR: €12.50