Peter Diem - Liggend naakt - gesigneerde zeefdruk op papier - 180 ex. - Verkocht

Peter Diem - Liggend naakt - gesigneerde zeefdruk op papier - 180 ex. kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Diem - Liggend naakt - gesigneerde zeefdruk op papier - 180 ex. kopen? Bied vanaf 55!Peter Diem - Liggend naakt - gesigneerde zeefdruk op papier - 180 ex. kopen? Bied vanaf 55!
  • Peter Diem
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Liggend Naakt
Jaartal: onbekend
Afmetingen blad: 70 x 50 cm.
Oplage: 180 exemplaren
Gesigneerd: met de hand met potlood
Techniek: zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee (nooit ingelijst geweest)
Conditie: zeer goede staat.

Bent u de hoogste bieder op meerdere kavels aangeboden door MessieART dan betaalt u 1 x verzendkosten.

Bekijk de overige veilingen via de link " Alle items van verkoper"

Verzending verschiet goed verpakt en per aangetekende post.

NL: €7.50
BE: €12.50
DE: €12.50
FR: €12.50

Peter Diem

Geplaatst door  Picobello
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)

Starttijd19-1-2016 om 17:11
Eindtijd24-1-2016 om 21:11