Peter Diem - Paard - Verkocht

Peter Diem - Paard kopen? Bied vanaf 26!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Peter Diem
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Peter Diem met de afmeting van ca 50,50 x 60,50 cm. Werk dateert uit 1995. Oplage van deze zeefdruk bedroeg destijds 180 stuks waarvan dit er  1 is.

werk is nog nooit ingelijst geweest en is op handgeschept 300 grams kwaliteits papier gezeefdrukt.

Peter Diem

Geplaatst door  sale79
0 verkochte items