Peter Diem - Paard - Verkocht

Peter Diem - Paard kopen? Bied vanaf 26!
  • Peter Diem
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Peter Diem met de afmeting van ca 50,50 x 60,50 cm. Werk dateert uit 1995. Oplage van deze zeefdruk bedroeg destijds 180 stuks waarvan dit er  1 is.

werk is nog nooit ingelijst geweest en is op handgeschept 300 grams kwaliteits papier gezeefdrukt.

Peter Diem

Geplaatst door  sale79

35 verkochte items
Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:24-02-2016 om 13:45
Eindtijd:09-03-2016 om 13:45
Samjan
08 mrt. / 13:31
€ 26