Peter Donkersloot - Varkentjes

Peter Donkersloot - Varkentjes kopen? Bied vanaf 1500!
Peter Donkersloot - Varkentjes kopen? Bied vanaf 1500!Peter Donkersloot - Varkentjes kopen? Bied vanaf 1500!Peter Donkersloot - Varkentjes kopen? Bied vanaf 1500!Peter Donkersloot - Varkentjes kopen? Bied vanaf 1500!Peter Donkersloot - Varkentjes kopen? Bied vanaf 1500!Peter Donkersloot - Varkentjes kopen? Bied vanaf 1500!Peter Donkersloot - Varkentjes kopen? Bied vanaf 1500!
  • Peter Donkersloot (1959)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2010
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
4 stuks varkentjes incl. aankoopbewijs Peter Donkersloot

Peter Donkersloot (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Boomer1954
Lid sinds 2022
0 verkochte items
61 cm
51 cm
40 cm
30 cm
Starttijd18-3-2023 om 21:52
Eindtijd28-3-2023 om 22:36
Openingsbod € 1.500
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland