Peter Schuijren was beeldhouwer en bronsgieter te St. Geertruid, Hij is geboren 09-08-1944 te Wittem (Gulpen-Wittem) en overleden 23-01-2006 te Sint Geertruid (Margraten).
Opleiding: 1971 - 1976 Stads Academie Jan van Eijk te Maastricht. O.a. Kasteel Keukenhof te Lisse, heeft 3 beelden van Peter Schuijren in de tuin geplaatst.
Brons beeld.Gesigneerd.
Afmetingen: 23 x 16 cm.
Herkomst: Collectie Streefoord Eemnes.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eemnes, Nederland
Tot 10 kg.
€ 11,00