Peter Smith - Play Time

Peter Smith - Play Time kopen? Bied vanaf 215!
Peter Smith - Play Time kopen? Bied vanaf 215!Peter Smith - Play Time kopen? Bied vanaf 215!Peter Smith - Play Time kopen? Bied vanaf 215!Peter Smith - Play Time kopen? Bied vanaf 215!
  • Peter Smith (1967)
Type kunstwerkBeeld / Object
TechniekOverig
OnderwerpDieren
Afmetingen17 x 16 x 17 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Oplage207/495
Met een hoogte van 17 cm, breedte van 17 cm en diepte van 16 cm, is dit kunstwerk een prachtige toevoeging aan elke verzameling.

Deze sculptuur is gemaakt door de gerenommeerde kunstenaar Peter Smith, die bekend staat om zijn verbluffende creaties. Met oog voor detail heeft hij een levendige scène gecreëerd die direct de aandacht trekt.

Het Play time sculptuur toont een levendige en speelse scène waarin twee honden tot leven komen. De gedetailleerde afwerking van de figuren en de kleurrijke elementen maken dit kunstwerk echt tot een eyecatcher.

Wat dit sculptuur nog specialer maakt, is het certificaat van Peter Smith dat wordt meegeleverd. Dit certificaat garandeert de authenticiteit en de kwaliteit van het kunstwerk. Het is een waardevol document dat uw investering waarborgt en het stelt u in staat om te genieten van deze prachtige creatie met volledig vertrouwen.

Of u nu een kunstliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een uniek decoratief stuk, het Play time sculptuur van Peter Smith is een perfecte keuze. Het zal zeker een gespreksonderwerp zijn en een vleugje speelsheid en magie toevoegen aan uw omgeving.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Starttijd2-1-2024 om 9:06
Eindtijd11-1-2024 om 21:26
Openingsbod € 215
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland