Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Handgeschilderd Bord
Petrus Regout - Maastricht
Periode : 1900 - 1920.
Puntgaaf.
Gemerkt.
Diameter : 25,5 cm.
Op dit prachtige bord is een Hollands tafereel geschilderd.
Een paar schepen voor de wal, met op de achtergrond een molen en een kerktoren.
De rand van het bord is versierd met een brede bloemen rand.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Harderwijk, Nederland |
Starttijd | 24-8-2017 om 6:13 |
Eindtijd | 28-8-2017 om 6:13 |
Objectlocatie | Harderwijk, Nederland |