Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Handgeschilderd Bord
Petrus Regout - Maastricht
Periode : 1900 - 1920.
Puntgaaf.
Gemerkt.
Diameter : 25,5 cm.
Op dit prachtige bord is een Hollands tafereel geschilderd.
Een paar schepen voor de wal, met op de achtergrond een molen en een kerktoren.
De rand van het bord is versierd met een brede bloemen rand.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Harderwijk, Niederlande |
Startzeit | 24-8-2017 um 6:13 |
Endzeit | 28-8-2017 um 6:13 |
Ort des Objekts | Harderwijk, Niederlande |