Landschap met boerderij waarschijnlijk bij Zoelen. Gesigneerd en gedateerd Phil Grisel '57.
Phil Grisel 1923 - 2008
Geboren 1923 in Tiel en verhuisde in 1973 naar Jaarsveld.
Phil Grisel (1923-2008) was een bijzonder veelzijdig kunstenaar.
In Tiel was hij bevriend met Alexander Ernste ( 1913-1982 ) een veelzijdig kunstenaar en koperslager.
Als schilder werkte hij in uiteenlopende stijlen, van figuratief tot zeer abstract.
Goed
Goede conditie.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00
Naar België
€ 34,00
€ 34,00