Phil Grisel - Zonder titel

Phil Grisel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!
Phil Grisel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Phil Grisel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Phil Grisel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Phil Grisel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Phil Grisel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Phil Grisel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!
  • Phil Grisel (1923)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1967
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen13 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

* Fraaie kleine  aquarel  van de Nederlandse kunstenaar Phil Grisel. Komt uit de mooie serie werken van  "The Winsor en Newton watercolorbook"uit 1966/1967 Er zitten in deze serie veel raakvlakken met Cobra .

*Phil Grisel (1923-2008) was een bijzonder veelzijdig en begaafd kunstenaar. Als schilder werkte hij in uiteenlopende stijlen, van figuratief tot zeer abstract.

*De aquarel is afgebeeld met lijst bij een aantal fotos als voorbeeld, doch zit niet bij de koop in.

*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt
Kleuren zijn helder en in zeer goede conditie. Komt uit goed geconserveerde map, niet in aanraking met daglicht geweest.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Phil Grisel (1923)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Strechgel
171 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
18 cm
13 cm
Starttijd2-1-2022 om 19:33
Eindtijd16-1-2022 om 20:14
Openingsbod € 49
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland