Piet Bouter - olieverf op doek - veegezicht

Piet Bouter - olieverf op doek - veegezicht kopen? Bied vanaf 550!

Verkoopprijs: € 550,00

Piet Bouter - olieverf op doek - veegezicht kopen? Bied vanaf 550!Piet Bouter - olieverf op doek - veegezicht kopen? Bied vanaf 550!Piet Bouter - olieverf op doek - veegezicht kopen? Bied vanaf 550!Piet Bouter - olieverf op doek - veegezicht kopen? Bied vanaf 550!Piet Bouter - olieverf op doek - veegezicht kopen? Bied vanaf 550!Piet Bouter - olieverf op doek - veegezicht kopen? Bied vanaf 550!

Geplaatst door  martins
FA. (32)

333 verkochte items
  • Piet Bouter (1887-1968)
StijlImpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 55 cm (h x b)
Lijst54 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een schitterend kunstwerk (vee-gezicht, olieverf op doek) van de Nederlandse kunstenaar Piet Bouter (1887-1968). Met authentieke lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 56 cm.  x  70 cm. De doekmaat is: 41 cm. x 55 cm. Conditie doek: goed. De lijst heeft enkele gebruikssporen. Het kunstwerk is te bezichtigen bij Kunsthandel Martins anno 2018 en wordt geleverd met een echtheidscertificaat.

Info:  Piet Bouter (Den Haag 1887-1968). De kunstschilder Pieter Adrianus Bouter werd geboren in Den Haag en woonde en werkte daar ook hoofdzakelijk .Hij vormde voornamelijk zichzelf. Hij schilderde evenals zijn broer Cor Bouter veel landschappen met vee en heidelandschappen met schapen. Een groot deel van hun schilderijen werd geëxporteerd naar Amerika.

Herkomst:

Collectie Kunsthandel Martins anno 2018

Nederland

Algemeen in een goede staat. De authentieke lijst heeft enkele gebruikssporen.

Piet Bouter (1887-1968)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  martins
FA. (32)

333 verkochte items
68 cm
54 cm
55 cm
40 cm

Dit item is verkocht voor 550,00

Starttijd:24-02-2019 om 21:01
Eindtijd:10-03-2019 om 20:55

Pippa-1908
10 mrt. / 20:41
€ 550