Piet Klaasse - Paardenraces, proefdruk offsetlitho, 2-zijdig bedrukt, gesigneerd in druk - Verkocht

Piet Klaasse - Paardenraces, proefdruk offsetlitho, 2-zijdig bedrukt, gesigneerd in druk kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Piet Klaasse - Paardenraces, proefdruk offsetlitho, 2-zijdig bedrukt, gesigneerd in druk kopen? Bied vanaf 50!Piet Klaasse - Paardenraces, proefdruk offsetlitho, 2-zijdig bedrukt, gesigneerd in druk kopen? Bied vanaf 50!Piet Klaasse - Paardenraces, proefdruk offsetlitho, 2-zijdig bedrukt, gesigneerd in druk kopen? Bied vanaf 50!
  • Piet Klaasse (1918-2001)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1974
Techniek Proefdruk
Afmetingen 35 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Piet Klaasse, unieke proefdruk Van origineel In kleur
Offsetlitho paardenraces Tweemaal
Mooi zwaar papier aan beide zijden bedrukt
Afmetingen 35x62cm
Kunnen afzonderlijk worden gelijst
Jaar 1974/1975
Gesigneerd in de druk
Wordt aangetekend verzonden
Binnen Nederland € 10,00

Piet Klaasse (1918-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Kkw
296 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
62 cm
35 cm