Vervaardigd in Aardewerkfabriek Groeneveldt in Voorschoten
gesigneerd en gemerkt met nummer V14
verzamelaarsobject bij uitstek.
De zgn. VPK-groep is een aparte groep binnen het Vroeg Seriewerk van Pieter Groeneveldt. Deze groep is gemerkt met typenummers beginnend met de letters V, P of K. Deze letters verwijzen naar 'Vaas', 'Pot' en 'Kom'. In de online catalogus van Pieter Groeneveldt is dit een nog ontbrekende vaas, hetgeen tekenend is voor zijn zeldzaamheid.
Rechthoekig stempel waarin verwerkt de initialen PG en drie wassende manen in combinatie met een extra, los, stempel HOLLAND. Dit stempel werd gebruikt tussen 1925 tot 1952.
De vazen verkeren in een excellente conditie, geen schade of reparatie.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schin op geul, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25