Pieter Schenk (II) - Handgekleurde gravure, Kaart van Limburg - Ingelijst - Verkocht

Pieter Schenk (II) - Handgekleurde gravure, Kaart van Limburg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Prenten voor 1900

Pieter Schenk (II) - Handgekleurde gravure, Kaart van Limburg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Pieter Schenk (II) - Handgekleurde gravure, Kaart van Limburg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Pieter Schenk (II) - Handgekleurde gravure, Kaart van Limburg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Pieter Schenk (II) - Handgekleurde gravure, Kaart van Limburg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
  • Pieter Schenk (II) (1693-1775)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode < 1800
Techniek Gravure
Drager Papier
Onderwerp Cartografie
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Naam gedrukt

Met de hand ingekleurde landkaart van Valkenburg en deel van Zuid-Limburg.
Uitgegeven door Pieter Schenk in een van zijn atlassen in ca. 1750. De oorspronkelijke kaart is gemaakt door N. Visscher.

Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger. Voor items aangeboden door de Veilingmeester of Veilingmeestercollecties zelf, gelden de volgende voorwaarden:

Enkele oxidatievlekjes in het papier. Gezien de leeftijd van het werk in zeer goede conditie.

Pieter Schenk (II) (1693-1775)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KVcollecties
3300 verkochte items
Alle items van deze verkoper (281)
80 cm
70 cm
57 cm
47 cm