Pieter Vermeulen - Onbekend

Pieter Vermeulen - Onbekend kopen? Bied vanaf 500!
Pieter Vermeulen - Onbekend kopen? Bied vanaf 500!Pieter Vermeulen - Onbekend kopen? Bied vanaf 500!Pieter Vermeulen - Onbekend kopen? Bied vanaf 500!Pieter Vermeulen - Onbekend kopen? Bied vanaf 500!Pieter Vermeulen - Onbekend kopen? Bied vanaf 500!
  • Pieter Vermeulen (1949)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1990
Techniek Acryl
Drager Canvas (Doek)
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 130 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer groot werk van Pieter Vermeulen uit 1990.
Het is een abstract werk. Geschilderd op canvas en meet 130 bij 200 cm
Het doek heeft wat beschadigingen op de rand, niet op het doek zelf.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwolle, Nederland

Pieter Vermeulen (1949)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Cooper96
Lid sinds 2017
0 verkochte items
200 cm
130 cm