Raffaele De Rosa - Raffaele de Rosa. -Cavelerie- Prachtige grote Lithografie. Handgesigneerd. - Verkocht

Raffaele De Rosa - Raffaele de Rosa. -Cavelerie- Prachtige grote Lithografie. Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 47!
Raffaele De Rosa - Raffaele de Rosa. -Cavelerie- Prachtige grote Lithografie. Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 47!Raffaele De Rosa - Raffaele de Rosa. -Cavelerie- Prachtige grote Lithografie. Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 47!
  • Raffaele De Rosa (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Raffaele de Rosa. ( 1940. Italië).

Prachtig mooi en bijna klassiek werk. Kan ook prima in een strak interieur.

Titel: Cavalerie.

Materiaal:  Lithografie op zwaar Büttenpapier.

Afmetingen blad: 50 X  70 cm.  Groot!

Afmetingen beeld: 33,5 X 54 cm.

Jaar: niet bekend.

Gesigneerd: Ja, rechtsonder in potlood.

Oplage: l.o.  75/125

Conditie: in goede staat.

Verzending: Post.nl aangetekend met Track en Trace  € 12,50 (NL)  Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.

Raffaele De Rosa (1940)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
Dit item is verkocht voor 47,00
Starttijd:23-06-2018 om 11:05
Eindtijd:29-06-2018 om 19:53
Mesteut
23 jun. / 17:16
€ 47