Raffaele De Rosa - Raffaele de Rosa. -Cavelerie- Prachtige grote Lithografie. Handgesigneerd. - Verkocht

Raffaele De Rosa - Raffaele de Rosa. -Cavelerie- Prachtige grote Lithografie. Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 47!
Grafiek (handgesigneerd)

Raffaele De Rosa - Raffaele de Rosa. -Cavelerie- Prachtige grote Lithografie. Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 47!Raffaele De Rosa - Raffaele de Rosa. -Cavelerie- Prachtige grote Lithografie. Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 47!
  • Raffaele De Rosa (1940)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Raffaele de Rosa. ( 1940. Italië).

Prachtig mooi en bijna klassiek werk. Kan ook prima in een strak interieur.

Titel: Cavalerie.

Materiaal:  Lithografie op zwaar Büttenpapier.

Afmetingen blad: 50 X  70 cm.  Groot!

Afmetingen beeld: 33,5 X 54 cm.

Jaar: niet bekend.

Gesigneerd: Ja, rechtsonder in potlood.

Oplage: l.o.  75/125

Conditie: in goede staat.

Verzending: Post.nl aangetekend met Track en Trace  € 12,50 (NL)  Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorschoten, Nederland

Raffaele De Rosa (1940)

Geplaatst door  Bertha04
0 verkochte items

ObjectlocatieVoorschoten,  Nederland
Starttijd23-6-2018 om 11:05
Eindtijd29-6-2018 om 19:53