Rene Magritte - (naar) ‘ Le bouquet tout fait‘ (1954 ), Lithografie

Rene Magritte - (naar) ‘ Le bouquet tout fait‘ (1954 ), Lithografie kopen? Bied vanaf 350!
Rene Magritte - (naar) ‘ Le bouquet tout fait‘ (1954 ), Lithografie kopen? Bied vanaf 350!Rene Magritte - (naar) ‘ Le bouquet tout fait‘ (1954 ), Lithografie kopen? Bied vanaf 350!Rene Magritte - (naar) ‘ Le bouquet tout fait‘ (1954 ), Lithografie kopen? Bied vanaf 350!Rene Magritte - (naar) ‘ Le bouquet tout fait‘ (1954 ), Lithografie kopen? Bied vanaf 350!Rene Magritte - (naar) ‘ Le bouquet tout fait‘ (1954 ), Lithografie kopen? Bied vanaf 350!Rene Magritte - (naar) ‘ Le bouquet tout fait‘ (1954 ), Lithografie kopen? Bied vanaf 350!
  • Rene Magritte (1898-1967)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal2010
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
  • Lithografie naar een werk van René Magritte uit 1954
  • In druk gesigneerd "Magritte"
  • Genummerd 39/300 in potlood
  • Voorzien van de droogstempel van ADAGP en van de Succession Magritte alsook de
  • Geparafeerd in potlood door Charly Herscovice
  • Verso Justificatie van de oplage

Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace

Rene Magritte (1898-1967)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Annilo
FA. (8)

44 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
30 cm
45 cm
Starttijd:17-01-2023 om 20:30
Eindtijd:22-01-2023 om 21:10
Openingsbod € 350
ObjectlocatieDe Klinge,  België
VerzendingAlleen binnen Europa