Curiosa - Retro vintage jaren 60 glazen plafondlamp - Verkocht

Curiosa - Retro vintage jaren 60 glazen plafondlamp kopen? Bied vanaf 1!
Curiosa - Retro vintage jaren 60 glazen plafondlamp kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Retro vintage jaren 60 glazen plafondlamp kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Retro vintage jaren 60 glazen plafondlamp kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Retro vintage jaren 60 glazen plafondlamp kopen? Bied vanaf 1!
  • Curiosa
TypeCuriosa
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen28 cm x 17 cm x 17 cm (h x b x d)
Gewicht1.5 gram
GemerktOngemerkt
Retro vintage jaren 60 glazen plafondlamp

Hoogte van glazen de kap is 28 cm.
Doorsnee  17 cm

Geen beschadigingen

Curiosa

Alle items van deze designer (2)
Geplaatst door  arrow
FA. (1 )

Lid sinds 2019
123 verkochte items
17
28
17
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-12-2020 om 17:20
Eindtijd:30-12-2020 om 21:18
Biedingen (3)
ave070
29 dec. / 20:40
€ 5
Johannes56
26 dec. / 13:18
€ 3
Paprikatuin
24 dec. / 20:04
€ 1