Curiosa - Retro vintage jaren 60 glazen plafondlamp - Verkocht

Curiosa - Retro vintage jaren 60 glazen plafondlamp kopen? Bied vanaf 1!
Curiosa

Curiosa - Retro vintage jaren 60 glazen plafondlamp kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Retro vintage jaren 60 glazen plafondlamp kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Retro vintage jaren 60 glazen plafondlamp kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Retro vintage jaren 60 glazen plafondlamp kopen? Bied vanaf 1!
  • Curiosa
TypeCuriosa
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen28 x 17 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht1.5 gram
GemerktOngemerkt
Retro vintage jaren 60 glazen plafondlamp

Hoogte van glazen de kap is 28 cm.
Doorsnee  17 cm
Geen beschadigingen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Elst ut, Nederland
Binnen Nederland € 7,00

Curiosa

Geplaatst door  arrow
Lid sinds 2019
34 verkochte items
17
28
17

ObjectlocatieElst Ut,  Nederland
Starttijd21-12-2020 om 17:20
Eindtijd30-12-2020 om 21:18
Biedingen (3)