Richard Graig Meitner, glazen vaasje met stop - Verkocht

Ongespecificeerd - Richard Graig Meitner, glazen vaasje met stop kopen? Bied vanaf 40!
Glas / Keramiek

Ongespecificeerd - Richard Graig Meitner, glazen vaasje met stop kopen? Bied vanaf 40!Ongespecificeerd - Richard Graig Meitner, glazen vaasje met stop kopen? Bied vanaf 40!Ongespecificeerd - Richard Graig Meitner, glazen vaasje met stop kopen? Bied vanaf 40!Ongespecificeerd - Richard Graig Meitner, glazen vaasje met stop kopen? Bied vanaf 40!Ongespecificeerd - Richard Graig Meitner, glazen vaasje met stop kopen? Bied vanaf 40!Ongespecificeerd - Richard Graig Meitner, glazen vaasje met stop kopen? Bied vanaf 40!
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Een vroeg glazen vaasje van Richard Meitner (Amerikaan, sinds 1972 in Nederland - beeldhouwer, glaskunstenaar, installatiekunstenaar). Was van 1981-2000 leraar aan de Gerrit Rietveld Academie.

Vaasje is van ivoor melkglas, met bovenin een prachtige groene structuur; stop is van helder glas. Afmetingen: ongeveer 13 cm. hoog met stop, 11,5 cm. hoog zonder stop, diameter 7 cm.

Aan de onderkant gesigneerd "R. Meitner 77" (jammer, is niet op de foto te zien). Het vaasje is helemaal gaaf.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Evelyn
5 verkochte items

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd6-7-2018 om 15:38
Eindtijd13-7-2018 om 21:18