Richard Smeets volgde zijn opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Maastricht. Het werk van Smeets is half-abstract en straalt altijd een stemming of sfeer uit.
Ik bied aan uit de serie 'Hollands landschap' 3 ingelijste zeefdrukken aan, gedrukt op Archers papier 250 gr.
Aangekocht bij Jaski Art Gallery te Amsterdam
Houten lijst, donkerbruin/rood met gouden binnenrand 50,5 x 40 cm.
Formaat blad 33 x 40 cm, druk 18 x 25 cm.
Handgesigneerd, genummerd 21/200 en gedateerd 1994.
Komt met de oorspronkelijke verpakkingsdoos met hierin een illustratie en aanvullende informatie en originele aankoopbon.