In de periode 1997-2002 creëerde Richard Smeets (1955) een 24-tal zeefdrukken met als thema 'Over Rozen'. Deze zeefdruk komt uit die serie. Bij mijn andere items ziet u nog een zeefdruk uit dezelfde serie.
Potlood gesigneerd: Richard Smeets Genummerd met potlood: 158/200 In mooie staat met een kleine beschadiging aan de onderzijde van de lijst (linkerhoek).
Goed
In uitstekende staat met een kleine beschadiging aan de lijst in de linkerhoek. Zie de laatste foto.
Tot 10 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 65,00