Rik Gorree - Shark - Verkocht

Rik Gorree - Shark kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Rik Gorree - Shark kopen? Bied vanaf 40!Rik Gorree - Shark kopen? Bied vanaf 40!Rik Gorree - Shark kopen? Bied vanaf 40!Rik Gorree - Shark kopen? Bied vanaf 40!Rik Gorree - Shark kopen? Bied vanaf 40!Rik Gorree - Shark kopen? Bied vanaf 40!
  • Rik Gorree
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2010
StijlMinimalistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst75 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/40
Mooi kunstwerk van Rik Gorree in zeer goede staat !
Het geheel is schoongemaakt en de zwarte houten lijst is opnieuw  behandeld.Professioneel ingelijst (Barth)
Oorspronkelijke galerieprijs: EUR 425,-
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuwegein, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 11,00

Rik Gorree

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Chouba
Lid sinds 2017
61 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
73 cm
75 cm
50 cm
50 cm