Rik Gorree - Shark - Verkocht

Rik Gorree - Shark kopen? Bied vanaf 40!
Rik Gorree - Shark kopen? Bied vanaf 40!Rik Gorree - Shark kopen? Bied vanaf 40!Rik Gorree - Shark kopen? Bied vanaf 40!Rik Gorree - Shark kopen? Bied vanaf 40!Rik Gorree - Shark kopen? Bied vanaf 40!Rik Gorree - Shark kopen? Bied vanaf 40!
  • Rik Gorree
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2010
StijlMinimalistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst75 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/40
Mooi kunstwerk van Rik Gorree in zeer goede staat !
Het geheel is schoongemaakt en de zwarte houten lijst is opnieuw  behandeld.Professioneel ingelijst (Barth)
Oorspronkelijke galerieprijs: EUR 425,-

Rik Gorree

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Chouba
FA. (9)

Lid sinds 2017
203 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
73 cm
75 cm
50 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:24-03-2019 om 12:17
Eindtijd:31-03-2019 om 23:38
Kcaveye
29 mrt. / 13:04
€ 40