Rik van Iersel - Kleurenlitho STORYTELLER I Handgesigneerd. - Verkocht

Rik van Iersel - Kleurenlitho STORYTELLER I Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Rik van Iersel (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie kleurenlitho van Rik van Iersel.

Afmeting blad 55 x 38 cm in nieuwstaat.
Handgesigneerd in een oplage van 70. ex.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 22,50
Naar Duitsland € 22,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

ObjectlocatieSNEEK,  Nederland
Starttijd4-12-2021 om 9:50
Eindtijd9-12-2021 om 22:45